Woj. Śląskie

Prowadzimy kursy szybkiego czytania i efektywnego uczenia się na terenie następujących miast: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i Bytom.

Ewa Bensz – tel. 796 044 614

Michał Smagała – tel. 739 056 464

email: katowice@szybkieczytanie.gda.pl
www.luckymind.pl

Miejsce prowadzenia zajęć:

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli, Racławicka 23 Chorzów

Wyższa Szkoła Humanitas, Jana Kilińskiego 43 Sosnowiec

O trenerach:

Michał Smagała

PRowiec z zawodu, trener z powołania. Absolwent London School of Public Relations. Od kilku lat związany ze śląską branżą medialną, odpowiada za projekty komunikacyjne i marketingowe. Trener technik szybkiego czytania i efektywnego zapamiętywania. Specjalizuje się w szkoleniach dla młodzieży, dorosłych oraz dla biznesu. Szkoli grupy zawodowe z branży księgowości i administracji, studentów. Prowadzi treningi kreatywności i autoprezentacji. Jego ulubiona część zajęć to m.in. żonglowanie – czyli ćwiczenia wspomagające koncentrację.

Ewa Bensz

Z wykształcenia pedagog i doradca zawodowy, od ponad ośmiu lat związana ze szkolnictwem wyższym. Prowadzi zajęcia z aktywizacji zawodowej, komunikacji, negocjacji, zarządzania projektami. Z powodzeniem łączy wiedzę akademicką ze swoimi kwalifikacjami trenerskimi, dzięki temu prowadzi zajęcia przede wszystkim w oparciu o proces uczenia się w grupie. Stawia na praktykę – szkolenia prowadzone są w sposób warsztatowy, aktywny, z nastawieniem na współpracę i wymianę doświadczeń. Zawsze stara się dbać o dobrą atmosferę na zajęciach, budując dzięki temu poczucie bezpieczeństwa i swobody.

Specjalizuje się w szkoleniach dla rad pedagogicznych; m.in. z zakresu neurodydaktyki, mnemotechnik, komunikacji i radzenia sobie ze stresem.

Ponadto prowadzi  zajęcia z dziećmi i młodzieżą – to jej największa pasja, i przyjemność w pracy dydaktycznej. Prowadzi indywidualne lekcje z zakresu szybkiego czytania, koncentracji, metod zapamiętywania. Uczy dzieci z problemami edukacyjnymi (m.in. z dysleksją).